"Arkadia" - Mobilny Gabinet Masażu - Stargard Szczeciński

Roman Wawrzyniak
73-110 Stargard Szczeciński

Czynne w godz.
Pon - pt: 08:00 - 22:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Numer telefonu 690 414 723
E-mail arkadia-masaz@wp.pl

Rodzaje masażu:

Masaż klasyczny - jest bardzo powszechną formą masażu, wręcz podstawową stosowaną praktycznie przez większość masażystów. Dzięki swojej skuteczności i praktyczności wykorzystywany jest w celach kosmetycznych, leczniczych bądź też sportowych. Wspaniale nadaje się jako odprężenie po długotrwałym stresie, odżywia, uelastycznia skórę, usuwa zrogowaciały naskórek działa leczniczo i przeciwdziała różnego rodzaju stanom bólowym lub chorobowym. Głównie stosowany przy bólach pleców, zwyrodnieniach stawów, chorobach reumatycznych lub neurologicznych. Masaż klasyczny ma coraz większe zastosowanie w sporcie, przyspieszając regenerację organizmu po wysiłku fizycznym. Korzystają z niego sportowcy najczęściej w okresach między startowych.

Kontralateralny - jest masażem klasycznym leczniczym wykorzystywanym w przypadku, gdy nie można zastosować masażu bezpośrednio na chorej kończynie. W momencie kiedy kończyna chora jest unieruchomiona (np. w gipsie), obejmując masażem kończynę zdrową, wykorzystujemy układ nerwowy oraz regulację przepływu krwi co w efekcie daje 20%-owe oddziaływanie na kończynę objętą procesem chorobowym.

Abhyanga - to podstawowy masaż wywodzący się z Indii, jest nieodłącznym elementem Ajurwedy. W dosłownym tłumaczeniu oznacza "namaszczenie". Polega na wmasowywaniu w ciało specjalnie do tych celów przeznaczonych naturalnych olejów ziołowych. Zabieg wpływa korzystnie na samopoczucie usuwając stres oraz zmęczenie, wspaniale odżywia i ujędrnia skórę zapobiegając powstawaniu mikrourazów. Reguluje krążenie energii w organizmie, uspokaja system nerwowy, usprawnia krążenie krwi i limfy, przez co wzmacnia system immunologiczny. Uspokaja system nerwowy, a co najważniejsze wspomaga pozytywne myślenie, czego sam na własnej skórze doświadczyłem.

Netra Vasti - to łagodny, nieinwazyjny zabieg regenerujący i oczyszczający oczy, polegający na ich kąpieli w specjalnie przygotowanym maśle. W medycynie ajurwedyjskiej stosowany np. na kurzą ślepotę, jaskrę, suchość oczu. Zabieg jest doskonały dla osób, których oczy są zmęczone przez długą pracę przy komputerze. Jako zabieg upiększający i relaksujący usuwa opuchliznę, zaczerwienienie oczu i nadaje im niepowtarzalny nowy blask. Netra Vasti likwiduje napięcie tkanki okolic oczu, poprawia wzrok i równoważy układ nerwowy. Na koniec jest moja ulubiona część zabiegu polegająca na oczyszczaniu zatok.

Czekoladowo-kokosowy - zabieg typowo kosmetyczny, przypominający nakładanie maseczki. Za pomocą specjalnie przygotowanej czekolady masując nakładamy ją na ciało. Zabieg korzystnie wpływa na skórę odżywiając ją, nawilżając i poprawiając koloryt cery, a zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia się. Niesamowicie aromatyczny i pobudzający apetyt zabieg, nadmiar czekolady można bez obaw skonsumować.


Więcej na oficjalnej stronie: "Arkadia" - Stargard Szczeciński

To tylko ramka zapraszamy na STRONĘ GŁÓWNĄ www.info-stargard.pl